AKTUALNOŚCI

27-11-2023

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

Wójt Gminy Kłoczew przeznacza do sprzedaży nieruchomość oznaczoną w ewidencji nieruchomości jako działka nr 278 położoną w miejscowości Wylezin.
Jest to działka z budynkiem drewnianym (w złym stanie technicznym) po byłej szkole podstawowej w Wylezinie położona w pobliżu drogi Kłoczew – Trojanów, w odległości ok 7 km od S17 węzła Trojanów i ok 6 km od węzła Ryki Północ.
Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią: od strony północnej droga dojazdowa oraz niezabudowane działki użytkowane w kierunku polowym, od strony wschodniej – zabudowa siedliskowa, od strony zachodniej – droga dojazdowa a w dalszej odległości zabudowa siedliskowa, od strony południowej – niezabudowane działki oraz rzeka Okrzejka. Położenie nieopodal rzeki oraz terenów leśnych znajdujących się w promieniu do 1 km dają możliwość rekreacyjnego spędzania czasu.
Nieruchomość o nieregularnym kształcę zbliżonym do trójkąta. Posiada przyłącze do sieci elektroenergetycznej i wodnej. W północnej oraz południowo-zachodniej części działki znajduje się słup energetyczny. Teren porośnięty dziką roślinnością trawiastą oraz samosiejkami drzew liściastych.
Teren nieruchomości zabudowany drewnianym budynkiem mieszkalnym, parterowym z poddaszem nieużytkowym. Rok zakończenia budowy 1950, pow. użytkowa 83,59 m2. Dach dwuspadowy drewniany, kryty blachą – na części jego struktury mogą występować nieszczelności. Stropy drewniane, ocieplone słomą. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Budynek wyposażony w instalację elektryczną i wodną. Ogrzewanie za pomocą pieca kaflowego.
Cena wywoławcza to 108 800,00 zł.
Szczegóły ogłoszenia w Zarządzeniu 185/2023 pod linkiem https://ugkloczew.bip.lubelskie.pl/index.php?id=486&action=details&document_id=1953154