AKTUALNOŚCI

08-12-2022

„Charytatywna Aukcja Przedmiotów — Dar Serca za Dar Serca”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej „Charytatywnej Aukcji Przedmiotów — Dar Serca za Dar Serca”, organizowanej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” pod patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki. „Aukcja” rozpocznie się o godz. 15.30 .w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4, w dniu 9 grudnia br.

Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” – przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in.-tukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy, a także innych niezbędnych darów. Zaoferowane w trakcie licytacji produkty trafią do najbardziej potrzebujących, a informacje jak i gdzie przekazać dary, uzyskacie Państwo wysyłając emaila na adres:

biuro@pdpz.pl lub dzwoniąc pod numer 508 048 229.

 

Każdy uczestnik „Aukcji” będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu „Aukcji”.

 

Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze

świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w „Aukcji” na adres: Biura Organizacyjnego Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” – biuro@pdpz.pl