AKTUALNOŚCI

25-10-2022

Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2022

21 października 2022 r. w Szkole Podstawowej w Goździe odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Pan Zenon Stefanowski – Wójt Gminy Kłoczew podziękował dyrektorom i nauczycielom za ich codzienną pracę oraz zaangażowanie, jakie wkładają w nauczanie oraz wychowanie dzieci i młodzieży. Podkreślił jak wielkim wyzwaniem, ale i odpowiedzialnością jest wykonywanie tego zawodu. Wyrazy uznania skierował także do pracowników administracji i obsługi oraz emerytów, dziękując im za wiele lat poświęconych na realizację zadań oświatowych w Gminie Kłoczew.

Była to także okazja do wręczenia Nagród Wójta, które otrzymali:
Antoni Całka – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Kłoczewie
Barbara Gliwka – dyrektor Szkoły Podstawowej im. J. Kupczyka w Woli Zadybskiej
Anna Jagiełło – dyrektor Przedszkola Samorządowego w Kłoczewie
Beata Kania – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernicu
Iwona Mroczek – Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Goździe
Marek Cąkała – nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Kłoczewie

 

Gminną uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów ze szkoły w Goździe. Prezentując swoje talenty wokalne, muzyczne i taneczne, młodzież w sposób szczególny podziękowała wszystkim, którym oświata jest bliska sercu. Przygotowany montaż słowno-muzyczny sprawił, iż na twarzach gości pojawił się uśmiech i wzruszenie.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym składamy raz jeszcze wyrazy podziękowania oraz życzymy dużo zdrowia i zadowolenia. Niech Państwa codzienna praca przynosi zamierzone efekty, które cieszyć się będą ludzkim szacunkiem i zrozumieniem.